Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ngjiten nė urėn 320 metra, pa asnjė mjet sigurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Ngjiten nė urėn 320 metra, pa asnjė mjet sigurie   Wed May 23, 2012 11:16 amTre tė rinj rusė mund tė thuhet pa frikė se kanė bėrė njė ēmenduri tė vėrtetė, duke qenė se janė ngjitur nė njė urė tė lartė 320 metra tė lartė nė ishullin Russky, pa asnjė masė sigurie. Tė rinjtė qė kanė sfiduar vdekjen, kanė bėrė foto teksa janė ngjitur nė majė, ndėrsa kanė xhiruar edhe njė video, tė cilėn e kanė hedhur nė YouTube.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Ngjiten nė urėn 320 metra, pa asnjė mjet sigurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: