Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihanna puth Ritėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Rihanna puth Ritėn   Wed May 23, 2012 11:26 am



Rihanna dhe Rita Ora ndoshta janė destinuar pėr tė qenė armike, duke qenė se muzika e tyre tingėllon e ngjashme dhe gjithmonė ka pasur pėshpėritje rreth ndėrtimit tė njė rivaliteti mes tyre. Mirėpo, tė dyja kėngėtaret kanė vendosur t’u tregojnė tė gjithėve se ato nuk do tė jenė rivale si Britney dhe Christina. Rihanna dhe Rita kanė ndarė njė puthje gjatė njė feste ditėlindjeje. Mė pas, kėngėtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar nė Twitter njė fotografi nė tė cilėn shihet krijuesja e hitit “We Found Love” duke e puthur atė nė qafė.Ndėrkohė qė fotografia ėshtė dėshmi se nuk ka armiqėsi mes tyre, me siguri se ajo do tė nxisė spekulime tė reja rreth bisekusalitetit tė Rihannas, ndėrsa do tė vihet nė dyshim edhe seksualiteti i Ritės.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
Rihanna puth Ritėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: