Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Lot o Lot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
irsi
antar i ri
antar i ri
irsi

Male
Postime : 9
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

Lot o Lot  Empty
MesazhTitulli: Lot o Lot    Lot o Lot  Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:42 pm

Lot o Lot  58910

Nga sytė e mi pse nuk largohesh dot?
Pse nuk mė ler tė mprehem nė paqe?
se nuk isha unė shkaktare pėr kėtė ndarje.
Pse nuk mė lė tė mprehem e qetė,
se dhe pak ditė mė kan mbet nga kjo jetė.
Ē'kėrkon ti nė sytė e mi, a mos kujton se jam fėmi?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lot o Lot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: