Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rusi Vs Amerika

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
SmiLey

Female
Postime : 24
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

MesazhTitulli: Rusi Vs Amerika   Wed May 23, 2012 7:48 pmRusė e Amerikanė akuzonin njėri-tjetrin pėr alkolizėm. Pėr ti dhėnė fund kėtyre
akuzave tė ndėrsjellta, ato ranė dakort tė dėrgonjė nga njė komision nė secilin
vėnd, dhe, ē'do tė dehur qė do tė gjenin do ta vrisnin, pėr ta patur si provė materiale.
Nė fillim njė delegacion Amerikan shkon nė Rusi.
Rusia si shtet i centralizuar dha urdhėr tė mos pihej asnjė pikė alkol gjatė javės
qė inspektorėt Amerikanė do tė ishin nė Rusi.
Kėshtu Amerikanėt u kthyen duar bosh nė Amerikė.
Tani e kishte rradhėn komisioni Rus pėr tė shkuar nė Amerikė.
Njė tė shtunė nė darkė ata zunė pritė pranė njė klubi nate. nga ora 4 e mėngjesit,
njė grup i madh njerėzish qė mezi mbaheshin nė kėmbė doli nga klubi.
Rusėt me breshėri automatiku i rrafshuan tė gjithė.
Tė nesėrmen, nė tė gjitha gazetat
nė faqe tė parė me gėrma tė mėdha ishte shkruar: " Idiotėt Rus vranė mbrėmė
personelin e ambasadės sė tyre nė Nju Jork !"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rusi Vs Amerika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: