Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Mesusja qe teshtin ne mes te klases :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
SmiLey

Female
Postime : 24
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

MesazhTitulli: Mesusja qe teshtin ne mes te klases :)   Wed May 23, 2012 7:53 pm
Mėsuesja qė ishte e ftohur teshtinte shpesh dhe gjthė klasa i thoshte:
- Shėndet zonja mėsuese!
Ditėn e tretė ajo u thotė nxėnėsve:
- Nxėnės tė dashur, jeni shumė tė sjellshėm dhe ju falenderoj, po meqė unė
teshtijė shumė do t'ju lutesha tė mos thoshit mė "Shėndet" qė tė mos e ndėrpresim
mėsimin.
Dulla qė vjen me vonesė nuk ėshtė nė dijeni pėr sa u tha mė sipėr dhe kur
mėsuesja teshtiu, nė mes tė njė qetėsie tė plotė Dulla thotė:
- Plaē moj lopė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesusja qe teshtin ne mes te klases :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: