Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Tre te burgosurit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
SmiLey

Female
Postime : 24
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

Tre te burgosurit Empty
MesazhTitulli: Tre te burgosurit   Tre te burgosurit Icon_minitimeWed May 23, 2012 7:59 pm

Tre te burgosurit Img-324076830


Tre tė burgosur, dy francez dhe njė belg, tentojnė tė arratisen nga burgu natėn.
Pasi kan sharruar hekurat e qelisė sė tyre, dalin nė oborr dhe i afrohen murit
rrethues nga ku do tė zbresin me njė litar.

Kur njėri nga francezėt ėshtė duke zbritur me litar, shkėputet njė gurė dhe bie
nė tokė.
- Kush ėshtė aty ? - thėrret roja.
I burgosuri bėn si mace:
- Miau....!
- Qenka mace, - thotė me vete roja.

Tani e ka rradhėn francezi i dytė, por edhe ky duke u kacavjerrė
lėviz pėrsėri njė gurė i cili bėn zhurmė.

- Kush ėshtė aty? - thėrret pėrsėri roja.
- Si shoku i tij edhe ky bėn si mace:
- Miau......!
Roja u bind se ėshtė njė mace.

Tani i vjen rradha belgut pėr tė zbritur me litar.
Edhe ky rrėzon njė gurė.
- Kush ėshtė aty? - thėrret sėrisht roja .
Dhe belgu pėrgjigjet:
- Ėshtė prapė macja !!!

Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tre te burgosurit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: