Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Zvicėr, UBS banka humb 2 miliardė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SmiLey
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 24
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Climbing the Ladder of Success
Anėtarėsuar : 24/06/2010

MesazhTitulli: Zvicėr, UBS banka humb 2 miliardė dollarė   Wed May 23, 2012 8:08 pm
Banka zvicerane UBS ka bėrė tė ditur se njė transaksion i paautorizuar nga njė punėtor i saj, ka shkaktuar humbje nė vlerė prej dy miliardė dollarėsh.

Banka me seli nė Cyrih ka thėnė se njė gjė e tillė mund tė ēojė nė humbje nė tremujorin e tretė tė 2011-ės.

I njėjti burim ka konfirmuar se asnjė llogari bankare e klientėve nuk ėshtė prekur nga incidenti, por nuk ka dhėnė detaje tė tjera. Pas njoftimit, aksionet nė gjigantin bankar tė Zvicrės kanė rėnė pėr mė shumė se 7 pėr qind.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zvicėr, UBS banka humb 2 miliardė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Ekonomi-
Kėrce tek: