Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kėngėtari Usher qan nė gjykatė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
irsi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 9
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : berat
Anėtarėsuar : 05/01/2010

MesazhTitulli: Kėngėtari Usher qan nė gjykatė    Thu May 24, 2012 9:57 am


Kėngėtari amerikan, Usher, ka qarė nė njė gjykatė nė Atlanta, pasi avokati i ish-gruas sė tij e kishte akuzuar se ėshtė baba i keq dhe se mė shumė mendon pėr t’u argėtuar sesa tė kujdeset pėr fėmijėt. Krijuesi i hitit “Scream” po pėrballet nė gjykatė nė lidhje me kujdestarinė e dy fėmijėve tė tyre. Pėr tė dėshmuar se kėngėtari ėshtė baba i keq, avokati i palės kundėrshtare kishte nxjerrė nė gjykatė disa fotografi ku shihej Usher nė formėn mė tė pahishme. Ekipi i ish-gruas sė tij e ka akuzuar atė , po ashtu, edhe pėr pėrdorim tė drogės, madje kanė thėnė se kėngėtari merr drogė edhe para fėmijėve. Usher i ka kundėrshtuar tė gjitha akuzuat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kėngėtari Usher qan nė gjykatė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: