Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rusi, nusja arrestohet nė ditėn e dasmės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 15
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Tirana
Anėtarėsuar : 16/09/2011

MesazhTitulli: Rusi, nusja arrestohet nė ditėn e dasmės   Thu May 24, 2012 10:08 am


Njė dasėm nė rusi nuk ka pėrfunduar si gjithė dasmat e zakonshme, pikėrisht nė ditėn e dasmės nusja ėshtė arrestuar.

Policia ruse nė Udmurtija ka arrestuar nusen 22 vjeēare, pas celebrimit nė gjendjen civile, e nėmomentin kur tė gjithė po festonin nė banket shfaqen policiėt dhe e arrestojnė.

22 vjeēarja akuzohet pėr vrasjen e njė gruaje 45, dyshohet se autorja e vrasjes ka qenė e dehur vėrtetojnė hetimet paraprake policore.Viktima u zbulua nė mėngjes dhe mendohet se kjo e fundit I kishte para borxh 22 vjeēares, sipas ligjit vendas autorja rrezikon tė dėnohet deri nė 15 vite nė burg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rusi, nusja arrestohet nė ditėn e dasmės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: