Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Prifti qė vendosi tė kthehej nė Elvis Prsly

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 15
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Tirana
Anėtarėsuar : 16/09/2011

MesazhTitulli: Prifti qė vendosi tė kthehej nė Elvis Prsly   Thu May 24, 2012 10:09 am


Njė prift i Kishės sė Anglisė ka vendosur tė heqė dorė nga 'puna e tij' pėr t'u bėrė njė imitues i Elvis Presley. Reverendi Andy Kelso, 64 vjeē vendosi tė vishej me njė kostum gjithė gurė e xixa, pasi tha se kishte marrė njė thirrje nga Zoti. Babai i pesė fėmijėve tha se Zoti i kishte thėnė 'tė ēonte Elvisin nė Kishė' dhe se tani kėrkonte qė tė ndėrtonte ura mes njerėzve duke pėrdorur kėngėt e yllit tė muzikės. Kelso nisi tė lutej nė moshėn 19-vjeēare pas njė aksidenti tė rėndė, e ndoshta edhe tani i ka ndodhur e njėjta gjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prifti qė vendosi tė kthehej nė Elvis Prsly
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Kuriozitete-
Kėrce tek: