Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 BB, Genta thote se ka hequr dore nga infermieria per dashurine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 15
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Tirana
Anėtarėsuar : 16/09/2011

MesazhTitulli: BB, Genta thote se ka hequr dore nga infermieria per dashurine   Thu May 24, 2012 10:25 am


Banoret qendrojne ne oborr duke biseduar per finalen e madhe dhe kush mendojne se do te fitoje. Arbri tha se mendon se do ta fitoje ai sepse ka dhene shume ne shtepi dhe luajtur fort. Franci I kthehet se ai nuk ka dhene me shume se te gjithe dhe se per fitoren eshte vetem ai qe e mendon se do fitoje. Me pas Liami thote se Arbri eshte I bindur sepse I ka thene te gjithe te njohurve qe ta votojne dhe Genta hidhet se atehere I bie qe te jete me e forte ajo vete pasi ka arritur ketu duke mos pasur aq shoqeri te zgjeruar sa te tjeret.

Me pas Arbri I kthehet Francit se ai nuk mendon se ka dhene me shume se te tjeret por se eshte 90% I sigurte se do ta fitoje Big Brother. Me pas banoret po darkojne pasi kane perfunduar proven javore te Makarenes dhe Genta po tregon ne lidhje me permbajtjet e disa librave per t’I mbushur mendjen banoreve se I ka lexuar. Me pas thote se kishte fituar degen e infermierise por nuk e kishte vazhduar. Liami e pyet perse meqenese ajo ka deshiruar gjithmone te jete doktoreshe dhe ajo I thote “dashuria”. Nderkohe qe Ermali me Francin po rrine pak te vecuar duke u perkedhelur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BB, Genta thote se ka hequr dore nga infermieria per dashurine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: