Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dizanjuesja nga Los Angeles tha se nusja e Facebook veshi fustanin e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nina
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 15
Age : 40
Vendodhja Vendodhja : Tirana
Anėtarėsuar : 16/09/2011

MesazhTitulli: Dizanjuesja nga Los Angeles tha se nusja e Facebook veshi fustanin e saj   Thu May 24, 2012 10:27 am


Dizanjuesja me baze ne Los Angeles, Claire Pettibone, tha se Priscilla Chan ka veshur nje nga fustanet e saj kur u martua me themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Pettibone shkroi ne blogun e saj se nuk e dinte qe Chan kishte veshur nje nga krijimet me te famshme derisa pa nje nga fotot te dasmes surprize qe u publikuan te shtunen.

Publicisti I Pettibone tha te marten bazuar ne shqyrtimin e shitjeve, se dizanjuesja beson se Chan ka perdorur nje emer te ndryshem per te blere fustanin me nje vello tantelle italiane, ne nje dyqan nusesh ne Denver ne tetor. Fustani u shit per 4,700 dollare. Perfaqesuesit e Facebook nuk I kthyen emailet qe kerkonin konfirmimin. Pronarja e dyqanit te vogel Little Dress Bridal Shop, Cate Malone, tha per KMGH-TV se Chan eshte kthyer ne dyqan per te blere aksesoret ne prill dhe se nuk e dinte kush Chan ishte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dizanjuesja nga Los Angeles tha se nusja e Facebook veshi fustanin e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: