Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Noizy, “Njė Selam” pėr BabaStars

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Megi alb
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 3
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : tirane
Anėtarėsuar : 19/12/2009

MesazhTitulli: Noizy, “Njė Selam” pėr BabaStars   Thu May 24, 2012 10:38 am


Noizy, ka lancuar kėngėn e tij mė tė re, njė projekt apo si quhet ndryshe ‘diss’ drejtuar kundėr gjithė ‘labelit’ BabaStars.

Kėnga ėshtė e ‘rėndė’ me fraza tė ndryshime agresive drejtuar natyrisht ndaj anėtarėve tė ‘labelit’ BabaStars, tė cilėt po ashtu kohė mė parė ia dedikuan njė kėngė reperit nga Shqipėria.

Konflikti i fundit me anė tė kėngėve ka lindur pas konfliktit fizik mes reperėve nė aeroportin e Zurichut, qė rezultoi me polemika tė shumta dhe me pa qartėsi tė shumta se kush kė e rrahu. Lufta vazhdon…Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Shqiperia.Forumotion.com
 
Noizy, “Njė Selam” pėr BabaStars
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: