Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Urime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Urime   Tue Jan 15, 2008 1:53 pm

Gjenti Dhe SoulAsasins Ju Urojme Edhe 100 Vjec Ju Urojme fat Mbaresi Ne Jet Edhe Lumturi Befshi Sa me Shume Lek Edhe Sa Me Shume Te Dashura Razz

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Urime   Fri Jan 18, 2008 7:58 pm

Hajde dhe 100 Vjec dhe pacit fat kudo ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 30
Anėtarėsuar : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: Urime   Sat Jan 19, 2008 9:47 pm

edhe 100
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SoulAsasins
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 24
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane QS
Anėtarėsuar : 30/10/2007

MesazhTitulli: Re: Urime   Sat Jan 26, 2008 8:23 pm

FLM shuem grazie Ares si je me lek te vij ne kv une qe te ngelesh kripe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kucova.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: