Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Poni: Me njė bum videoklipesh kėtė verė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Osumi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 4
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Poni: Me njė bum videoklipesh kėtė verė   Mon May 28, 2012 12:46 pm
Kėngėtarja e rrymės Pop Folk , Poni ka lanēuar videoklipin e saj tė ri. Ai quhet “tė ndarė”, dhe vjen si njė bashkėpunim i kėngėtares me Dr Florin e grupit West Side Family.
Nė njė prononcim pėr suplementin THASH&THEM, Poni ka thėne se ky nuk do tė jetė projekti i saj i vetėm pėr kėtė verė. “Do tė sjellė edhe dy videoklipe tė reja, ka pohuar Poni.
Video e re duket se ėshtė mirėpritur nga publiku sepse ka marr shumė pėlqime nė You Tube. Ajo nuk ėshtė njė kėngė pop folk, nga ato qė e karakterizojnė kėngėtaren bukuroshe labe..


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poni: Me njė bum videoklipesh kėtė verė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: