Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Edhe Rita Ora ne jurine e “X Factor”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Osumi
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 4
Anėtarėsuar : 02/11/2007

MesazhTitulli: Edhe Rita Ora ne jurine e “X Factor”    Mon May 28, 2012 12:48 pm
Ka qene organizatori i ketij talent-show Simon Covell ai qe ka shprehur deshiren qe Rita Ora te behet gjyqtare permanente.

Kane nisur audicionet per te kerkuar talente te reja ne Angli, ndersa mesuam qe neser audicioni do te mbahet ne Londer dhe mysafire ne juri per te vleresuar talentet do te jete shqiptarja Rita Ora.

Ndersa me pas Rita Ora do te jete e ftuar ne “Post X Factor” per te dhene nje interviste. Ka qene organizatori i ketij talent-show Simon Covell ai qe ka shprehur deshiren qe Rita Ora te behet gjyqtare permanente me vone dhe tabloidet britanike shkruajne se Simone ka synim ta sjelle Rita Oren ne panel si rivale e Tulises.

Vetem nje nate me pare Rita ka performuar per shqiptaret ne “Rinor 4” ne Zvicer ku eshte pritur shume mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe Rita Ora ne jurine e “X Factor”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: