Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Aksidentohet autobusi nė Qafė-Krrabė, tė plagosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Aksidentohet autobusi nė Qafė-Krrabė, tė plagosur   Sat Jun 16, 2012 4:46 pm
Foto nga vendi i ngjarjes
Bie nė greminė njė autobus me pasagjerė nė Qafėn e Krrabės, nė vendin e quajtur "Qershitė", nė aksin Tiranė-Elbasan. Ministri i Shėndetėsisė Petrit Vasili deklaroi se 9 persona janė plagosur nga aksidenti qė ndodhi pasditen e sė shtunės, ndėrsa njė prej tyre ėshtė mė rėndė.

Ngjarja ndodhi rreth orės 16:50, kur autobusi me targa LB 31 56 A doli nga rruga duke pėrfunduar nė greminėn e thelle rreth 30-35 metra. Sic ben me dije kryetari i Aleances Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu pasagjeret e autobusit te aksidentuar jane delegate te Librazhdit, te cilet moren pjese te shtunen ne Kongresin e kesaj force policie.

Mėsohet se forca policie kanė shkuar nė vendin e ngjarjes dhe kane shoqeruar shoferin e autobusit Mit'hat

Biēaku. Autoambulancat, nderkohe kane kryer transportin e te plagosurve ne Spitalin e Elbasanit.

Ende nuk dihen shkaqet e ketij aksidenti te rende, ndersa kane nisur hetimet per zbardhjen e rrethanave.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Aksidentohet autobusi nė Qafė-Krrabė, tė plagosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: