Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje te gjitheve nga Ujori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ujori
antar i ri
antar i ri
Ujori

Male
Postime : 5
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Zh
Anėtarėsuar : 16/01/2008

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 5:16 am

Ne radhe te pare komplimente per forumin.bukur.
Ju pershendes te gjitheve shpresuj te kaloj mire
mes jush.bye...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 3:04 pm

Ujori Mire Se Erdhe Midis Nesh Shpresoj Te Kalosh Sic Mendon Very Happy Befsh Palle

____________________
Pershendetje te gjitheve nga Ujori Crows8js4em0yf
Pershendetje te gjitheve nga Ujori Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Ela
antar i ri
antar i ri
Ela

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 4:05 pm

pershendetje Ujori mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ujori
antar i ri
antar i ri
Ujori

Male
Postime : 5
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Zh
Anėtarėsuar : 16/01/2008

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 4:15 pm

Ju pershendes dhe une kalofshi dhe ju sa me bukur.Bye...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
ilir

Male
Postime : 25
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 7:38 pm

Ujori
Mire se erdhe midis nesh.Kalofsh mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 31
Anėtarėsuar : 10/12/2007

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:14 pm

Mire se erdhe midis nesh.Kalofsh bukur ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ujori
antar i ri
antar i ri
Ujori

Male
Postime : 5
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Zh
Anėtarėsuar : 16/01/2008

Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 1:59 pm

Kalofshi mire dhe ju cuna.Pershendetje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetje te gjitheve nga Ujori Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve nga Ujori   Pershendetje te gjitheve nga Ujori Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve nga Ujori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: