Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 humor:padrejtesia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

humor:padrejtesia Empty
MesazhTitulli: humor:padrejtesia   humor:padrejtesia Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 11:59 pm

Kjo nuk shkon me keshtu .Ju vazhdimisht po vonoheni ne pune!-i tha shefi nenpunesit te tij.
-Kete po e vereni mir,por nuk po e shihni nje tjeter.
-Cilen s'po e shihkam- u inatos shefi.
-Kur po kthehem heret ne shtepi. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
humor:padrejtesia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: