Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fatjoni-007
Admin
Admin
fatjoni-007

Male
Postime : 60
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 6:06 pm

U BEFSHE DHE 100 VJEC..TE UROJE GJITHE TE MIRAT FAT DHE LUMTURI KUDO QE TE NDODHESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: Re: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 4:55 pm

edhe 100 vlle kalofsh sa me mire

____________________
^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Simona
antar i ri
antar i ri
Simona

Female
Postime : 4
Anėtarėsuar : 29/11/2007

^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: Re: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 6:59 pm

tu befte dita 100000 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Girl
antar i ri
antar i ri
Girl

Female
Postime : 9
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Itali
Anėtarėsuar : 03/01/2008

^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: Re: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:15 am

^_BIM_BUM_BAM_^ edhe 100 vjec kalofsh sa me bukur te uiroj nga zemra qe te jesh sa me mire kudo qe te jesh.dhe sa me shume dashuri dhe para Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: Re: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 12:19 pm

edhe 100 vllai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Sponsored content
^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Empty
MesazhTitulli: Re: ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec   ^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
^_BIM_BUM_BAM_^ Dhe 100 vjec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: