Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Mire se erdhet te gjithe :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SoulAsasins
Admin
Admin
SoulAsasins

Male
Postime : 24
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : tirane QS
Anėtarėsuar : 30/10/2007

Mire se erdhet te gjithe :) Empty
MesazhTitulli: Mire se erdhet te gjithe :)   Mire se erdhet te gjithe :) Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 8:37 pm

Atehere te fillojme Smile
Meqenese une spara futem kohet e fundit shpesh ne internet jo se sdua apo nuk kam mundesine se 8 ore para pc jam por jam me Sezon provimesh e me duhet te msoj edhe nuk e kam kohen qe te ndjek te gjitha temat e ti uroj gjithkujt Mireseardhjen po hap kete teme

Mire se erdhet mewss nesh dhe ja kalofshi sa me bukur ne kete forum mes miqsh Chatistash Kucovaresh Dhe mes njerzve me te mire te kesaj Bote Very Happy

Kjo teme thjesht per efekt kohe Qaj
Sorry

Ja Kalofshi s ame bukur all Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kucova.org
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

Mire se erdhet te gjithe :) Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se erdhet te gjithe :)   Mire se erdhet te gjithe :) Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:38 pm

o dele boll genjeve po shkruaj ndonjeher ketu mos na trego provimet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se erdhet te gjithe :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: