Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 hello

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Simona
antar i ri
antar i ri
Simona

Female
Postime : 4
Anėtarėsuar : 29/11/2007

hello Empty
MesazhTitulli: hello   hello Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 6:58 pm

pershendetje te gjitheve mire se ju gjeta edhe mire se erdha
shpresoj te kalojh mire midis jush bye bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bujar albania
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 4
Age : 50
Vendodhja Vendodhja : usa
Anėtarėsuar : 21/02/2010

hello Empty
MesazhTitulli: Re: hello   hello Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 9:30 pm

pershendetje te gjitheve ju uroj tja kaloni sa me mire kete jave.. hello 936328
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ViRuS-24
Admin
Admin
ViRuS-24

Male
Postime : 54
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

hello Empty
MesazhTitulli: Re: hello   hello Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 3:45 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

hello Empty
MesazhTitulli: Re: hello   hello Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:32 pm

Mire se erdhet !

____________________
hello 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Sponsored content
hello Empty
MesazhTitulli: Re: hello   hello Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hello
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: