Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 i urojme Ujori edhe 100 pranvera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

i urojme Ujori edhe 100 pranvera Empty
MesazhTitulli: i urojme Ujori edhe 100 pranvera   i urojme Ujori edhe 100 pranvera Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 12:21 pm

Ujori edhe 100 vjec kalofsh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

i urojme Ujori edhe 100 pranvera Empty
MesazhTitulli: Re: i urojme Ujori edhe 100 pranvera   i urojme Ujori edhe 100 pranvera Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 6:57 pm

Ujori edhe 125 vlla dhe tu befte brus pac p () sa me te mira Razz

____________________
i urojme Ujori edhe 100 pranvera Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ujori
antar i ri
antar i ri
Ujori

Male
Postime : 5
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Zh
Anėtarėsuar : 16/01/2008

i urojme Ujori edhe 100 pranvera Empty
MesazhTitulli: Re: i urojme Ujori edhe 100 pranvera   i urojme Ujori edhe 100 pranvera Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:24 pm

Ju faleminderit.Ju uroj dhe une fat dhe mbaresi.Kalofshi mire.Bye....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
i urojme Ujori edhe 100 pranvera Empty
MesazhTitulli: Re: i urojme Ujori edhe 100 pranvera   i urojme Ujori edhe 100 pranvera Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
i urojme Ujori edhe 100 pranvera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: