Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje Albanian Students

Shko poshtė 
AutoriMesazh
albanian_students
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : estush
Anėtarėsuar : 11/02/2008

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 11:40 am

Pershendetje.

Jam administratori i portalit albanian students info
Kodi:
[b][color=red]([/color][/b][url=http://www.studenti.forumotion.com/][b][color=red]www.studenti.forumotion.com[/color][/b][/url]
)

Nje anetare i stafit tim, duke kerkuar neper faqe, ka konstatuar qe stafi i kesaj faqje ka marre materiale pa lejen tone. Behet fjale per sherbimin e TV LIVE nder te tjera nuk keni theksuar as burimin e ketij sherbimi. Prandaj i lutem administratorit qe ta heq kete sherbim nga faqja.
Pershendetje Albanian Students Mos_vi10


sherbimi qe na keni ("vjedhur") marre nga faqja jone eshte ky:
Kodi:
[/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm][color=red][b]http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm[/b][/color][/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm]

PS: NESE DESHIRONI BASHKEPUNIM MJAFTONTE TE KONTAKTONI ADMINISTRATORIN E ALBANIAN STUDENTS INFO, NE KETE RAST MUA.

PS2: SHPRESOJ TE KUPTOHEMI...

JU FALEMINDERIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 1:01 pm

po sigurisht...se pari theksoi se nuk jam une ai qe e kam marr e se dyti nqs ate material e lem sic eshte c far duhet te bejm si shkembim?!pres pergjigje nqs doni qe te fshihet ateher thjesht shkruajeni dhe do te fshihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albanian_students
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : estush
Anėtarėsuar : 11/02/2008

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 3:04 pm

Nese ju deshiron ta keni si sherbim mund ta mbani por me nje kusht qe tek faqja e TV (Faqja html) qe keni paraqitur TV onlin te vendosni ne fillim te faqes logon e faqes time dhe linkun poshte. Po nuk u pajtuat me kete kusht deshiroj qe te fshihet.

RIDII shkruajti:
po sigurisht...se pari theksoi se nuk jam une ai qe e kam marr e se dyti nqs ate material e lem sic eshte c far duhet te bejm si shkembim?!pres pergjigje nqs doni qe te fshihet ateher thjesht shkruajeni dhe do te fshihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 5:09 pm

ateher po vendos logon dhe linkun Smile ...dhe meqe ra fjala mirseerdhe ne forumin ton Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 5:28 pm

une e bera nje ndryshim ..nqs nuk te duket i pershtatshem ateher me dergoni kodin html ne pv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Ncncncnc   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:34 pm

albanian_students shkruajti:
Pershendetje.

Jam administratori i portalit albanian students info
Kodi:
[b][color=red]([/color][/b][url=http://www.studenti.forumotion.com/][b][color=red]www.studenti.forumotion.com[/color][/b][/url][b][color=red])[/color][/b]


Nje anetare i stafit tim, duke kerkuar neper faqe, ka konstatuar qe stafi i kesaj faqje ka marre materiale pa lejen tone. Behet fjale per sherbimin e TV LIVE nder te tjera nuk keni theksuar as burimin e ketij sherbimi. Prandaj i lutem administratorit qe ta heq kete sherbim nga faqja.
Pershendetje Albanian Students Mos_vi10


sherbimi qe na keni ("vjedhur") marre nga faqja jone eshte ky:
Kodi:
[/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm][color=red][b]http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm[/b][/color][/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm]


PS: NESE DESHIRONI BASHKEPUNIM MJAFTONTE TE KONTAKTONI ADMINISTRATORIN E ALBANIAN STUDENTS INFO, NE KETE RAST MUA.

PS2: SHPRESOJ TE KUPTOHEMI...

JU FALEMINDERIT

nuk ke pse te lutesh shoku eshte bere ca eshte bere ne nuk na intereson.keshtu qe ti meqense thua qe ne e kemi vjedhur mbroje faqen tende qe mos te vjedhi njeri......!!!!!!
ok.dhe nuk eshte nevoja duke bere prezantimin te ankohesh edhe te publikosh linkun...bye kalofsh sa me mire.

____________________
Pershendetje Albanian Students Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:37 pm

ares?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:39 pm

?

____________________
Pershendetje Albanian Students Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:43 pm

ares kerkesa e tij me duket me vend..nuk ka vend per te then mbrohi apo cfar ...mendoi se kemi 2 zgjedhje 1)te pranoim kushtin e tij .2)ta fshijm fare..une vendosa qe te pranoia kushtin e tij por nqs s je dakort mund ta fshish...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:45 pm

asnje nga ato cdo njeri ka mundesine ta mbroje forumin ku nuk mund te vjedhesh dote...!!!!!!! ok
dhe te kam thene 100 here nqs ben ndonje ndryshim kontakto njer te stafi okkkkkkk..........
ska me komente..

____________________
Pershendetje Albanian Students Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:48 pm

ares bej cte duash ,por mendo cfar po ben...perdor love + Wink ka dal edhe me kokrra tani Very Happy ..ore kokoxhambo Razz ..ti po thua s ka faj hajduti ,por ai qe e la deren hapur Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:47 pm

albanian_students shkruajti:
Pershendetje.

Jam administratori i portalit albanian students info
Kodi:
[b][color=red]([/color][/b][url=http://www.studenti.forumotion.com/][b][color=red]www.studenti.forumotion.com[/color][/b][/url][b][color=red])[/color][/b]

Nje anetare i stafit tim, duke kerkuar neper faqe, ka konstatuar qe stafi i kesaj faqje ka marre materiale pa lejen tone. Behet fjale per sherbimin e TV LIVE nder te tjera nuk keni theksuar as burimin e ketij sherbimi. Prandaj i lutem administratorit qe ta heq kete sherbim nga faqja.
Pershendetje Albanian Students Mos_vi10sherbimi qe na keni ("vjedhur") marre nga faqja jone eshte ky:
Kodi:
[/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm][color=red][b]http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm[/b][/color][/url][url=http://shpirtilir.com/Tv-Live-h2.htm]


PS: NESE DESHIRONI BASHKEPUNIM MJAFTONTE TE KONTAKTONI ADMINISTRATORIN E ALBANIAN STUDENTS INFO, NE KETE RAST MUA.

PS2: SHPRESOJ TE KUPTOHEMI...

JU FALEMINDERIT
Pershendetje
E kuptoj shqetesimin tuaj por dua te te theksoj se nese ne beme nje gabim ti e ke perseritur pasi ke postuar ne kete teme ne vend qe te kontaktoje me administratorin ose me nje moderator.Ti je administrator dhe i di me mire se sa une keto rregulla dhe nqs nje administrator i "ri" ben nje gabim ti nuk duhet ta perserisesh ate.Sic e di shum mire se nese TV online nuk e heqin nuk ndodh as edhe nje gje.
Shpresoj qe te kesh rene dakort per bashkepunim me administratorin e kesaj faqe.
Kalofsh mire dhe her tjeter tregohu pak me i zgjuar dhe me i kujdesshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 6:37 pm

o EnRy te befsha gropen hahahha sa politikan qe je...po kur nuk ka ai respekt ne pse duhet te kemi ????
qe keshtu nuk na ha @|@ fare okay??? ciao kalofsh bukur

____________________
Pershendetje Albanian Students Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetje Albanian Students Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Albanian Students   Pershendetje Albanian Students Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Albanian Students
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: