Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 ergys Edhe 100 vjec buci

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

ergys Edhe 100 vjec buci Empty
MesazhTitulli: ergys Edhe 100 vjec buci   ergys Edhe 100 vjec buci Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 7:04 pm

Pershendetje te gjiteve
ergys edhe 100 vjec vlla kalofsh sa me mire...!~!!!!!!!!

____________________
ergys Edhe 100 vjec buci Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ergys Edhe 100 vjec buci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: