Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje For Alll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Endry-Dj
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Greqi (momentalisht)
Anėtarėsuar : 05/02/2008

Pershendetje For Alll Empty
MesazhTitulli: Pershendetje For Alll   Pershendetje For Alll Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 2:59 pm

Yoo Yoo Rrespekte alll Tia Kaloni Mire Ne Forumin The Best Albania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje For Alll Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje For Alll   Pershendetje For Alll Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:39 pm

Mire Se Na Erdhe

____________________
Pershendetje For Alll Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje For Alll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: