Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 eshte momanti iduhur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
krasi
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 1
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : pej
Anėtarėsuar : 07/06/2008

eshte momanti iduhur Empty
MesazhTitulli: eshte momanti iduhur   eshte momanti iduhur Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 7:16 am

pershendetje jeni te mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
I_vetmuari
antar i ri
antar i ri
I_vetmuari

Male
Postime : 14
Anėtarėsuar : 29/10/2007

eshte momanti iduhur Empty
MesazhTitulli: Re: eshte momanti iduhur   eshte momanti iduhur Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:43 am

peshendetje.mirse erdhe falemindrit eni te mbrekullushem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
donaldo
antar i ri
antar i ri
donaldo

Male
Postime : 2
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : kucova
Anėtarėsuar : 24/05/2008

eshte momanti iduhur Empty
MesazhTitulli: Re: eshte momanti iduhur   eshte momanti iduhur Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 9:48 am

mir se erdhe vlla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
eshte momanti iduhur Empty
MesazhTitulli: Re: eshte momanti iduhur   eshte momanti iduhur Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
eshte momanti iduhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: