Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 erdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SoulAsasins
Admin
Admin
SoulAsasins

Male
Postime : 24
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : tirane QS
Anėtarėsuar : 30/10/2007

erdha Empty
MesazhTitulli: erdha   erdha Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 1:05 pm

o lecke me kishin kap rruges per ushtar Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kucova.org
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

erdha Empty
MesazhTitulli: Re: erdha   erdha Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 5:36 pm

SoulAsasins shkruajti:
o lecke me kishin kap rruges per ushtar Razz:POpo Mire Se Erdhe ti pa lere ruges per ushtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: