Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
^_BIM_BUM_BAM_^
antar i ri
antar i ri
^_BIM_BUM_BAM_^

Male
Postime : 2
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : BERAT
Emploi : BERAT
Loisirs : BERAT
Anėtarėsuar : 29/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 3:24 pm

Pershendetje te gjithve nga ana ime dhe ja kalofshit mir
te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 4:52 pm

Mire Se Erdhe Ne Forumin tone Vlla.ja kalofsh Sa me bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
^_BIM_BUM_BAM_^
antar i ri
antar i ri
^_BIM_BUM_BAM_^

Male
Postime : 2
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : BERAT
Emploi : BERAT
Loisirs : BERAT
Anėtarėsuar : 29/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:13 pm

ueeeeeeeeee erdha perseri una sa mir hahahhaha
ajde kalofshit mir te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:54 am

mirseerdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: