Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ani
antar i ri
antar i ri
ani

Male
Postime : 3
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : kucov
Anėtarėsuar : 06/01/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 2:56 pm

jam ani 24 kush do te di me shum ktu jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:26 pm

8)Mire Se Erdhe Ani Dhe Mire Se Na Gjete Very Happy Bye Kalofsh Sa Me Mire Ketu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
Kosovarja

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:31 pm

Mire Se Erdhet Qe te 2 Razz Very Happy Ciao Klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:50 pm

ani shkruajti:
jam ani 24 kush do te di me shum ktu jam

Ani Mire Se Erdhe Vlla Uroj tja kalosh sa me bukur ketu :-)

____________________
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 8:34 pm

Persh All Shqiptaret ku do qe ndollen Very Happy pa dallim race feje apo krahine Uroj Tia Kaloni Super All Very Happy Urime per forumin pershendetje 68756
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 8:46 pm

mire se erdhe o tape po bej prezantim se na turperove fare dras gjithe diten e dites ti ncncncncncnc

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 8:48 pm

pershendetje Icon_biggrin pershendetje Icon_biggrin e din keta kush jam un skan nevoj te prezantohem lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 10:05 pm

hahahahahhah

____________________
pershendetje Crows8js4em0yf
pershendetje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: