Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Hello 4 All

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albina
vip
vip
avatar

Female
Postime : 176
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

MesazhTitulli: Hello 4 All   Thu Jan 08, 2009 4:28 pm

Me falni Per mungesen por nuk kam qene online edhe kam pasur probleme me Pc ne shtepi si keni kaluar ju bye kalofshi mire ciao :cheers:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Hello 4 All   Thu Jan 08, 2009 4:32 pm

Ska problem te gjithe kemi munguar edhe une e kisha haruar fare add Ares Do Me Falesh se nuk e mbaja mend.por mire qe me kujtove ti me ate Email bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Hello 4 All   Wed Dec 30, 2009 12:42 am

opo Rendesi ka qe kujtoheni se sa kohe ska problem Razz jeni yje bote lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hello 4 All   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hello 4 All
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: