Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Joana, perfaqesuesja e Shqiperise ne Misses Globe 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Joana, perfaqesuesja e Shqiperise ne Misses Globe 2009   Sun Dec 20, 2009 12:04 pmNdėrsa tė gjithė e njohin si
kėngėtare pak njerėz mbajnė mend qė dikur
Joana konkurronte pėr kurorėn e Miss Shqipėrisė.
Pas 11 vjetėsh ajo ka vendosur t’u rikthehet sėrish
evenimenteve tė bukurisė. Buetooth zbulon nė numrin e
sotėm se Joana do tė marrė pjesė nė
“Misses Globe 2009” e cila organizohet mė 13 dhjetor
nė Sllovaki. Joana ėshtė pėrzgjedhur pėr
tė pėrfaqėsuar vendin tonė. E vetmja shqiptare
qė ka marrė pjesė nė kėtė konkurs ka
qenė Valbona Selimllari, e cila rrėmbeu edhe kurorėn e
kėtij Miss-i gati 10 vjet mė parė. Nė
kėtė konkurs, vajzat duhet tė jenė mbi moshėn
24 vjeēe dhe vijnė pėrgjithėsisht pas
pjesėmarrjeve nė Miss. A do tė arrijė Joana tė
rrėmbejė kurrorėn e kėtij eventi? Le tė presim
ditėt nė vazhdim pėr ta zbuluar kėtė!

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Joana, perfaqesuesja e Shqiperise ne Misses Globe 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: