Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rovena Stefa realizon kalendarin e pare me fotot e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Rovena Stefa realizon kalendarin e pare me fotot e saj   Sun Dec 20, 2009 12:09 pm

Ėshtė gjithmonė pranė
publikut shqiptar me hitet e saj tė suksesshme. Pasi ka
eksperimentuar mjaftueshėm nė zhanret e muzikės qė
kėndon, Rovena Stefa, sjell pėr publikun shqiptar njė
risi nė prag tė kėtij fundviti. Njė kalendar
artistik do tė jetė prurja mė e re e
kėngėtares Stefa pėr t’i qėndruar sa mė
pranė shqiptarėve nė tė dymbėdhjetė muajt
e vitit. Kalendari do tė realizohet nga Nexhat Behrami.____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Rovena Stefa realizon kalendarin e pare me fotot e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: