Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lohan,nje set fotosh mes nudizmit dhe seksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Lohan,nje set fotosh mes nudizmit dhe seksit   Sun Dec 20, 2009 12:12 pm

Ne pritje te nje videoje te nxehte qe
mendohet se aktorja e ka xhiruar para disa kohesh, ne rrjet jane
publikuar fotot e fundit te Lohan ku ajo shfaqet gjysme-nudo. Ne nje
set fotografish per revisten “Muse”, aktorja eshte
fotografuar nga Yu Tsai ne disa skena qe flasin per nje party privat
shume te vecante mes nudizmit dhe seksit.____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Lohan,nje set fotosh mes nudizmit dhe seksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: