Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Blero dhe Teuta jane ne pritje te nje vajze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Blero dhe Teuta jane ne pritje te nje vajze   Sun Dec 20, 2009 12:15 pm


Ne nje interviste te dhene nga kengetari Blero per nje televizion
Kosovar eshte shprehur se ai dhe e fejuara e tij Teuta jane ne pritje
te nje vajze.

Kete lajm ka qene pikerisht kengetari Blero qe shpjeguar se jan
shume te kenaqur se dhe mezi presin qe cdo gje te shkoje ne nje menyre
perfekte. Gjithashtu ai este shprehur se te fejuaren e tij eshte duke e
mbajtur si nje princeshe duke mos i prishur qefin per asgje.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Blero dhe Teuta jane ne pritje te nje vajze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: