Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Dafina zyrtarizon dashurine e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Dafina zyrtarizon dashurine e saj   Sun Dec 20, 2009 12:16 pm

Kėngėtarja Dafina Zeqiri, nė ueb-faqen e saj nė
facebook.com ka bėrė tė ditur emrin e tė dashurit
tė saj tė ri si dhe emrin e tij. Krenar Cocaj quhet i dashuri
i Dafinės pėr tė cilin mėsohet sė
ėshtė njė biznesmen. Mė parė Dafina ishte
paraqitur me Krenarin nė video-festin muzikorė 2009 por i
dashuri i saj nuk kishte dashur qė tė flet pėr lidhjen e
tij me kėngėtaren. Mėsohet po ashtu se
kėngėtarja ka incizuar kėngėn tė cilės
ėshtė duke ia bėrė edhe spotin. Dafina po ashtu
javėn qė lamė pas ka festuar ditėlindjen e saj, por
nuk dihet se ēfarė dhurate i ka dhėnė asaj
Krenari, pėrpos qė janė parė duke thithur duhan nga
njė nargjile dhe duke festuar.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Dafina zyrtarizon dashurine e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: