Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Paris Hilton dėshiron karrierė te patundshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton dėshiron karrierė te patundshme   Sun Dec 20, 2009 12:17 pm

Paris Hilton dėshiron tė jetė pasuese e biznesmenit
tė njohur Donalt Trump, pasi bukuroshja dėshiron tė
ndėrtojė karrierė nė biznesin e patundshmėrive.Pasanikja
28-vjeēare, trashėgimtare e hoteleve tė famshme
Hilton, thotė se ajo dėshiron tė merret seriozisht me
kėtė biznes.
“Unė jam njė markė. Jam biznesmene. Bėj
gjithēka, aktroj, kėndoj, dizajnoj, shkruaj libra. Ajo
qė dua mė sė shumti ėshtė pjesa e biznesit.
Mė pėlqen tė udhėheq. Veēanėrisht dua
tė pėrfshihem nė patundshmėri”, ka
thėnė Hilton.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Paris Hilton dėshiron karrierė te patundshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: