Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Tifozja e Liverpool refuzon Ronaldo-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Tifozja e Liverpool refuzon Ronaldo-n   Sun Dec 20, 2009 12:19 pm

Cristiano Ronaldo dukej se ishte i
pathyeshem ne gjuetine ndaj femrave bukuroshe, por eshte dashur kalimi
i tij tek Real Madrid qe portugezi te marre “Jo”-ne e pare.

Akulli eshte thyer nga modelja Sophie Reade, ish pjesemarrese
ne spektaklin Big Brother. Sipas faqes se internetit Sport.es, motivi i
refuzimit ka qene fama prej “Don Zhuani” e CR9 por edhe
dashuria qe Sophie ka per Liverpool.
Pasi eshte njohur me Sophie, Ronaldo ka thene se ajo eshte femra e
endrrave te tij, por kjo nuk ia ka thyer zemren bjondes, e cila ka
thyer akullin e para, duke i dhene nje leksion te mire sulmuesit
luzitan.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Tifozja e Liverpool refuzon Ronaldo-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: