Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Blero feston me Teuten se do behet baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Blero feston me Teuten se do behet baba   Sun Dec 20, 2009 12:23 pm

Kėngėtari Bleroka festuar me shokė dhe
shoqe atėsinė e tij prej babai nė klubin Flirt
bashkė me kolegė tė tij, qė kanė qenė
kryesisht meshkuj. Kėngėtari si nickname nė profilin e
tij nė Facebook shkruan se edhe “gjashtė muaj I gonna
be…” qė do tė thotė se ai vetėm ka
filluar tė futet nė “tripat” e atėsisė.
Bleroishte fejuar me aktoren dhe prezantuesen Teuta
Krasniqi para disa muajve dhe nuk u vonua shumė kur ai kuptoi se
do bėhet baba.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Blero feston me Teuten se do behet baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: