Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Genta Imajli – Si pantere, kenga rezulton e vjedhur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Genta Imajli – Si pantere, kenga rezulton e vjedhur   Sun Dec 20, 2009 12:23 pm



Nė momentin qė u shfaq nė ekran kėnga e re
“Si Panterė”, e Genta Ismajlit, ajo u komentua se
imazhet ishin tė vjedhura nga Jennifer Lopez, por 3 muaj mė
pas rezulton se edhe kėnga ėshtė e kopjuar. Ditėt e
fundit ėshtė zbuluar se e gjithė kėnga e Genta
Ismajlit ėshtė plagjiaturė nga njė
kėngėtare armene. Ndoshta i gjithė faji ėshtė
i Virusit, kompozitor i kėngės, i cili ka vjedhur
kėngėn nga artistja armene, Silva Hakobyan. Versioni
origjinal i kėngės titullohet “I like” dhe ka
qenė fituese e edicionit tė vitit 2006 tė BBC Music
Awards, ndėrsa kėngėtarja kosovare ėshtė
mjaftuar vetėm duke i vendosur njė tekst nė shqip.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Genta Imajli – Si pantere, kenga rezulton e vjedhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: