Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Samsung shet mbi 50 milionė celularė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Samsung shet mbi 50 milionė celularė   Tue Dec 22, 2009 12:43 amGjiganti korean ka njoftuar se deri mė tani ka shitur mbi
50 milionė celularė me ekrane tė ndjeshme nė
prekje. Prej kėtij numri, madje 40 milionė prej tyre
janė shitur nė 11 muajt e kėtij viti.kompani shitjen e mirė ia veshin kėrkesave tė shtuara
tė tregjeve pėr pajisje tė avancuara dhe
mundėsinė qė pajisjet me ekrane tė ndjeshme nė
prekje ofrojnė.


Modelet mė tė popullarizuara
kanė qenė S5230 i cili ėshtė shitur nė mbi 10
milionė njėsi, mė pas F480 me nėntė
milionė, si dhe Corby i cili brenda njė periudhe tė
shkurtėr kohore ėshtė shitur nė tre milionė
njėsi.


Deri nė fund tė vitit Samsung do tė mund tė shes gjithsej 200 milionė celularė

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Samsung shet mbi 50 milionė celularė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: