Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ēani, njė bashkėshort i paparė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Ēani, njė bashkėshort i paparė!   Tue Dec 22, 2009 4:41 am
Enida Petro, bashkėshortja e Arjan Ēanit,
thotė se e ndjen veten rivale me femrat qė rrethojnė
drejtuesin e "Zonės sė lirė", por ajo qė e bėn
tė ndihet mirė ėshtė se ‘e zgjedhura’ e
tij ėshtė pikėrisht ajo.

“Patjetėr qė
kjo ėshtė e vėrtetė dhe s’mund tė
jetė ndryshe. Mua me pėlqen tė ndihem rivale
shpeshherė edhe virtualisht, por kjo mė bėn tė
mė pėrkėdhelet sedra kur bindem se unė jam mė
e mira...”, ka thėnė ajo nė njė
intervistė pėr gazetėn Shekulli.


Ndėrsa sa
i pėrket rolit tė Ēanit, si bashkėshort dhe baba,
Enida thotė se ai ėshtė i pėrkryer nė tė
dy rastet.


“Vėshtirė ta ndaj. Unė dhe
djali shpesh jemi si nė garė se kė do mė shumė
Arjani dhe kė pėrkėdhel mė shumė. Nėse si
baba do ta quaja tė pėrkryer, si bashkėshort do ta quaja
tė paparė”, shton Enida, e cila me profesion
ėshtė stomatologe.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Ēani, njė bashkėshort i paparė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: