Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Adriana Lima bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Adriana Lima bėhet nėnė   Tue Dec 22, 2009 4:44 amSupermodelja Adriana Lima dhe burri i saj Marko Jaric kanė
mirėpritur foshnjėn e tyre tė parė gjatė
tė dielės.


Modelja 28-vjeēare e Victoria's
Secret dhe basketbollisti serb tash janė prindėr tė
vajzės Valentina Lima Jeric.


“Adriana dhe Marko
janė tė ngazėllyer tė zbulojnė se kanė
njė foshnjė vajzė, Valentina Lima Jaric. Nėna,
babai dhe foshnja janė qė tė gjithė
mirė”, ka thėnė zėdhėnėsi i modeles.


Dyshja
filluan lidhjen nė vitin 2006, para se martohen nė Ditėn
e Shėn Valentinit, vitin e kaluar. Lima mė herėt kishte
thėnė se do tė dėshironte tė ketė
njė familje tė madhe.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Adriana Lima bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: