Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kadiu: Mbetem shqiptar, por...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Kadiu: Mbetem shqiptar, por...   Tue Dec 22, 2009 4:50 amKledi Kadiu, i cili ka arritur suksese tė mėdha nė
Itali, nė njė intervistė pėr "Albania News", ka
thėnė se i pėlqen fakti qė e thėrrasin
‘balerini shqiptar’, porse do tė dėshironte
mė shumė qė shqiptarėt nė Evropė tė
pėrmendeshin pėr tė mirė dhe jo vetėm
‘nė kronikėn e zezė’.

“Ėshtė
e vėrtetė dhe mė bėjnė tė ndihem
mirė, kur dėgjoj tė thonė gjithmonė,
‘balerini shqiptar Kledi, ose ‘balerina shqiptare Ambeta,
pasi kronika e zezė, ėshtė e bombarduar me lajme
negative, qė kanė si protagonist njė tė huaj,
zakonisht rumun, por disa vite mė parė, nė vend tė
rumunėve ishim ne”. “Edhe tani, shpesh ndodhin episode
tė pakėndshme. Mund tė them vetėm qė njė
njeri negativ, mbetet i tillė, pėrtej faktit qė mund
tė ketė njė pasaportė shqiptare, italiane, rumune
etj”. “Duhet tė dėnohet kush bėn krim,
pėr tė vėnė nė kontroll ata qė janė
sipas rregullave. Pėr sa i pėrket eksperiencės time, dhe
se si erdha nė Itali, ėshtė diēka, qė
sigurisht, jo tė gjithė, do ishin tė zotė ta
pėrballonin, dhe kjo ėshtė njė pėrgjigje dhe
pak ironike, kur herė pas here thuhet pėr zili, apo
xhelozi”.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kadiu: Mbetem shqiptar, por...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: