Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Kerkon te zhvase Crawford, deshton 26-vjecari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Kerkon te zhvase Crawford, deshton 26-vjecari   Tue Dec 22, 2009 4:51 am


Histori jo fort e kendshme per Cindy Crawford dhe Rande Gerber. Ish-top
modelja amerikane dhe bashkeshorti i saj kane qene viktima te nje
tentative per publikim te nje fotoje te vajzes se tyre
7-vjecare.Autoritetet gjermane kane ekstraduar ne Gjermani 26-vjecarin
Edis Kayalar, modelin e akuzuar per zhvatje.Kayalar i kishte kerkuar
100 mije dollare ciftit per te mos i dorezuar shtypit nje foto ku vajza
e Cindy, e lidhur ne nje karrige kishte dale e veshur me nje T-shirt
dhe pantallona te shkurtra.Fotoja duket se eshte shkrepur nga dadoja ne
padijeni te prinderve gjate nje loje. Kayalar rrezikon te denohet me dy
vjet burg.Crawford, eshte divorcuar nga Richard Gere ne vitin 1995 dhe
eshte martuar me sipermarresin Gerber ne vitin 1998. Cifti ka dy femije.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Kerkon te zhvase Crawford, deshton 26-vjecari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: