Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 pershendetje o rob te mir :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

pershendetje o rob te mir :) Empty
MesazhTitulli: pershendetje o rob te mir :)   pershendetje o rob te mir :) Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:03 pm

Pershendetje te gjitheve e mirsejugjeta.Une jam Fatjoni nga Fieri.Per ata qe futen edhe ne chat besoi se me njohin.Studioi ne tr e rri ketu ne tr.Uroj tja kaloim mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

pershendetje o rob te mir :) Empty
MesazhTitulli: Mire se erdhe   pershendetje o rob te mir :) Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:19 pm

pershendetje RIDI Mire Se Erdhe ne Forumin Tone Smile Ata Qe Ste njofin Me kalimin e kohes Do Tė njofin :lol!: :bounce:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
fatjoni-007
Admin
Admin
fatjoni-007

Male
Postime : 60
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

pershendetje o rob te mir :) Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje o rob te mir :)   pershendetje o rob te mir :) Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 10:46 pm

Po he mo ridi ca thot fieri kam 2 shok andej un 1 me mbiemer sema tjetri zyka? njeh ndonje me keto mbiemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.welcometokucova.tk
Sponsored content
pershendetje o rob te mir :) Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje o rob te mir :)   pershendetje o rob te mir :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje o rob te mir :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: