Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jolie do tė adoptojė sėrish?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Jolie do tė adoptojė sėrish?   Tue Dec 22, 2009 4:54 amAngeliina Jolie raportohet se ėshtė e gatshme tė
shtojė edhe fėmijėn e katėrt nė
strofullėn e saj familjare, kėsaj here njė foshnjė
tė adoptuar nga Siria.Siē shkruan revista OK!, aktorja
dėshiron tė ketė nė familje edhe njė
vajzė nga vendi i Lindjes sė Mesme.Por ajo thuhet se ka
filluar procesin e adoptimit pa partnerin e saj Brad Pitt, i cili nuk
dėshiron mė shumė fėmijė.Dyshja tashmė
kanė tre fėmijė biologjik dhe tre fėmijė
tė adoptuar, dhe njė tjetėr do tė ishte i
shtatė nė familjen e tyre

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Jolie do tė adoptojė sėrish?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: