Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 admin rrofsh lal

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

admin rrofsh lal Empty
MesazhTitulli: admin rrofsh lal   admin rrofsh lal Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:22 pm

Faleminderit per mirseardhjen mer.Foli icik per bemat e mija ketyre mer Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

admin rrofsh lal Empty
MesazhTitulli: Re: admin rrofsh lal   admin rrofsh lal Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:24 pm

RIDII shkruajti:
Faleminderit per mirseardhjen mer.Foli icik per bemat e mija ketyre mer Razz:P

:lol!: do e mesojne keta qe je mjeshter do e mesojne pa merak me kalimin e kohes do e marin vesh se kush je :affraid: :affraid: :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
admin rrofsh lal
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: