Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Teknologjia nė ndihmė tė natyrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Teknologjia nė ndihmė tė natyrės   Tue Dec 22, 2009 6:56 am
Siē e shihni edhe nė foto
nuk ėshtė e vėrtetė qė teknologjia dėmton
natyrėn. Pėrkundrazi ky ėshtė njė shembull
ideal pėr bashkėjetesėn nė harmoni midis
kėtyre tė dyjave, si kundėrpėrgjigje pėr
ambientalistėt.


“Krokodili” ėshtė
i mendimit se njė kompjuter mė i fuqishėm se ai nė
foto, si pėr shembull kompjuter me procesor Intel® Core™
i7, disk tė ngurtė Hitachi 1TB, kujtesė pune RAM
Kingston DD3 8GB dhe kartė grafike GeForce GTX 295 1792MB do ta
pėrshpejtonte procesin e rritjes sė bimės nga 50-80
pėrqind, kjo gjithmonė nė varėsi tė sistemit
tė shfrytėzimit qė do tė pėrdorni, Linux,
Windows 7 apo Mac Leopard OS.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Teknologjia nė ndihmė tė natyrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: