Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Ciaoo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Ciaoo Empty
MesazhTitulli: Ciaoo   Ciaoo Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 12:06 pm

Mire se erdha Edhe Mire Se Ju Gjeta Te Gjithve .....Klm Shume Se Bashku LoooooL Ciaoo 68756
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Ciaoo Empty
MesazhTitulli: Re: Ciaoo   Ciaoo Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:02 pm

mire se na erdhe nipce te puc flot edhe kalofsh sa me mire Very Happy

____________________
Ciaoo Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Ciaoo Empty
MesazhTitulli: Re: Ciaoo   Ciaoo Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 3:40 am

Rrofsh Daj Rrofsh I Futena Punes Tani Boll me Pluqqq Plaqqq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Ciaoo Empty
MesazhTitulli: Re: Ciaoo   Ciaoo Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:33 am

Welcome AK_56 Bofsh qejf Ciaoo Icon_basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
Ciaoo Empty
MesazhTitulli: Re: Ciaoo   Ciaoo Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ciaoo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: